Пауло Коельо: «Новий рік починайте з чистого аркуша!»

You are currently viewing Пауло Коельо: «Новий рік починайте з чистого аркуша!»

Loading

Легендарний письменник Пауло Коельо розповідає, як розпочати життя із чистого аркуша.

Читайте ще: 25 порівнянь, після яких ви подивитеся на наш світ інакше

Ви можете сказати самому собі, що не зробите крок уперед, доки не дізнаєтеся, чому певні речі, які були такі важливі і міцні у вашому житті, в одну мить перетворилися на пустоту! Але таке ваше ставлення може придушувати ваших оточуючих: ваших батьків, вашого чоловіка/дружину, ваших дітей, друзів.

Фото: Getty Images

Всі вони закінчують старі глави, перегортають на нові сторінки свого життя і продовжують жити, і всі вони почуватимуться погано, якщо ви перестанете рухатися вперед і будете паралізовані!

Все проходить і найкраще, що ми можемо зробити, це все відпустити! (Хоч як би болісно це було)

Все у нашому видимому світі є проявом невидимого світу, того, що відбувається у наших серцях. Позбавлення певних спогадів також означає створення нового місця для інших спогадів. Відпустіть все непотрібне, відокремтеся від цього!

Читайте ще: 12 найнеймовірніших будинків світу, в яких реально живуть люди

Ніхто не знає точних правил гри в життя, тому іноді ми виграємо, а іноді програємо. Не чекайте ніколи, що ваші зусилля будуть оцінені, що ваша геніальність буде виявлена, що ваша любов буде поділена.

Paulo Coelho, writer (Photo by Quim Llenas/Cover/Getty Images)

Припиніть перекручувати на своєму емоційному рівні ту саму сцену, яка показує, як ви страждаєте від якихось втрат: це тільки ще більше отруює вас!

Перш ніж розпочати новий розділ, треба закінчити попередній: скажіть собі, що минуле ніколи не повернеться! Пам’ятайте, що був час, коли ви могли жити без цієї речі чи цієї людини — позбавляйтеся цих звичок і уподобань, які ви потім не можете відпустити! Закінчуйте старі глави вашого життя не через гордість, недієздатність чи зарозумілість, а просто тому що це більше не підходить для вашого життя! Закрийте двері, змініть платівку, очистіть будинок, струсіть пилюку! Припиніть бути тим, ким ви були і станьте тим, хто ви є!

Пауло Коельйо

Джерело

Поділитися в соц.мережах👇