«Цього року я дозволю собі бути коханою…»

  • Запис опубліковано:01.01.2022
  • Категорія запису:Психологія
You are currently viewing «Цього року я дозволю собі бути коханою…»

 6,720 Всього,  6 Сьогодні

І ти дозволь … Слова, які потрібно нагадувати собі частіше:

Я не буду тягнути тягар минулого, який я так самовіддано тягнула на собі — всіх своїх колишніх і всі наші помилки. Я не докорятиму себе за все те в мені, що не ідеально. Я не переконуватиму себе, що я не гідна любові чи щастя. Я не дозволю голосам минулого дзвеніти у моїх вухах, нагадуючи про всі невдачі. Я навчуся їх заглушувати, я навчуся не вірити їм.

Читайте ще: Коротенька замітка-нагадування для тих, хто часто нервує через дрібниці

Цього року я не закриватимуся при кожній спробі комусь показати мені свою любов і відданість. Я не намагатимуся створити дистанцію між мною і тим, у кого я можу закохатися, тому що в мене є звичка вірити, що я не гідна справжнього кохання, або що це кохання закінчиться розбитим серцем. Я не відмахуватимуся від своїх емоцій і прикидатимуся, що мені все одно. Натомість я міцніше триматимуся, а не відштовхуватиму того, хто по-справжньому хоче любити мене.

Цього року я не просто дозволю собі бути коханою для когось, але я нарешті дозволю собі бути коханою для себе. Я не дивитимусь у дзеркало і тикатиму пальцем у кожний недолік. Я не терзатиму себе щоразу, коли не роблю все так, як повинна. Але я дам собі ще один шанс — так само, як би це зробила для того, кого люблю. Я любитиму себе аж до дрібниць, аж до недоліків. Я святкуватиму свої перемоги та моменти, якими можу пишатися, без сорому та забуття.

Читайте ще: Одного дня тебе не стане… Неймовірний текст за 1хв, який варто прочитати кожному!

Цього року я дозволю повністю відкрити серце. Нагадати собі про той час, коли я не хотіла стримувати себе від того, кого люблю, і хто любив мене, і хоча моє серце розбилося, то відчуття щирого серця було неймовірним і коштувало того болю в кінці.

Цього року я не хочу жити в страху, що бути коханою — значить наражати себе на ризик. Адже правду кажучи, більшість речей у житті в якомусь сенсі пов’язані з ризиком, і навіть якщо все не вийде так, як я сподіваюся, я все одно можу сказати, що спробувала. Я зможу пишатися, що не живу в страху невідомого, але приймаю його з відкритими обіймами та серцем.

Цього року я нагадаю собі, що варта любові незалежно від того, хто вирішить прийти в моє життя або піти з нього. Я не дозволю стосункам визначати те, чого я варта, бо ніхто на цьому світі не може любити мене вічно. Я дозволю своєму серцю любити абсолютно, а не тільки для відчайдушного самозбереження.

Цього року я дозволю собі не погоджуватися на майже обіцянки, на майже відносини та погане звернення. Я більше не виправдовуватиму нікого. Тому що я гідна більшого. Я гідна стосунків згідно з моїми очікуваннями. Я зрозуміла, що уникнути того, хто не любить мене — це теж любов до себе.

Читайте ще: Ці люди приносять щастя та удачу. Шість ознак «добрих вісників»

Цього року я дозволю собі бути коханою просто тому, що це найкраще, що можна випробувати в цьому житті. Час перестати стримувати себе просто зі страху минулого.

Цього року я дозволю собі бути коханою, просто бо вже пора.

І ти дозволь…

Джерело

Поділитися в соц.мережах👇