Ці люди приносять щастя та удачу. Шість ознак «добрих вісників»

You are currently viewing Ці люди приносять щастя та удачу. Шість ознак «добрих вісників»

Loading

 Ці люди приносять щастя та удачу. Шість ознак «добрих вісників»

Є люди, які можуть принести щастя, удачу, викликати сприятливі зміни у вашому житті. Один письменник сказав: треба приєднатися до сильної людини, і тоді вам передасться частина її сили. Ні, ви не заберете в неї енергію; вона випромінює світло та тепло, така її сутність. Потрібно просто триматися поруч, дружити, спілкуватися, вчитися, переймати — добре ставитися до такої людини. Виявити симпатію. Якщо така людина з’явилася на життєвому шляху, це чудова нагода стати щасливішою і досягти успіху. Це чудовий знак!

Читайте ще: Бог великий: притча про віру яка творить чудеса

— від такої людини виходить почуття заспокоєння та душевного спокою. Ні, вона може бути зовсім не доброю і піднесеною. Але у її присутності спокійніше. Якось радісніше. Вона ніби заряджає енергією та надією. Наче каже: «все буде добре!».

— після спілкування з такою людиною надовго зберігається бадьорість та піднесений настрій. Вас починає супроводжувати успіх; нехай навіть маленький, а також справжнє везіння. Успішно відбуваються переговори, вирішуються питання, вдається отримати дозвіл чи потрібний документ.

— можуть знайтись загублені речі, можуть віддати борг, який не віддавали, можуть дати премію. Можна щось виграти приємне, отримати подарунок, вигідно щось продати. Відбувається фінансове вдосконалення. Прибуток. Нехай маленький, але прибуток.

– ви почуваєтесь краще! Пройшов біль голови, наприклад. Поліпшилося здоров’я. Від застуди сліду не залишилося, одужала дитина чи хтось із близьких.

Читайте ще: 25 порівнянь, після яких ви подивитеся на наш світ інакше

— поради такої людини дуже корисні. Вони реально допомагають. Навіть якщо вона жартівливо говорить чи розповідає про себе, у її словах глибокий сенс – саме для вас. Вона наче передає корисну інформацію, адресовану особисто вам.

– Вам хочеться підійти ближче до такої людини – від неї тепло! Вона випромінює енергію. Ви відразу відчуваєте симпатію, довіру, І потім ви думаєте про цю людину – вона справила сильне враження на вас. Її образ «закарбувався» у вашій душі. Хоча на вигляд вона може бути звичайнісінькою.

Якщо така людина зустрілася у житті — це початок гарного періоду. Навіть якщо це випадкова зустріч, якщо ви просто трохи поспілкувалися, торкнулися — все одно це чудово. Стикаючись з іншою сильною та здоровою системою, ми набуваємо її якості та властивості. Ця людина неспроста зустрілася вам. Це і приклад, і надія, і добрий знак майбутнього, і підтримка. Постарайтеся отримати пораду і добрий наказ, якщо зустріч коротка. Навіть цього достатньо, щоб заповнити ресурс та стати сильнішим. Така людина – добрий вісник щасливих змін. Головне – не пропустити цю зустріч. Свою особисту добру звістку.

Ганна Кір’янова

Джерело: kyblife.blogspot.com

Поділитися в соц.мережах👇