Бог великий: притча про віру яка творить чудеса

  • Запис опубліковано:24.12.2021
  • Категорія запису:Для душі
You are currently viewing Бог великий: притча про віру яка творить чудеса

 21,276 Всього,  2 Сьогодні

Про віру і безмежну силу молитви …

Лікар Марк був відомим онкологом. Одного разу він вилетів на важливу конференцію в інше місто, де його повинні були нагородити премією в галузі медицини. Однак, через годину після зльоту, сталася аварійна посадка в найближчому аеропорту. Лікар орендував машину і поїхав на конференцію.
Однак, незабаром після того, як він виїхав, погода зіпсувалася, і почався сильний шторм. Через сильний дощ, в навігаторі пропав інтернет, він звернув не туди і заблукав.
Після двох годин їзди він зрозумів, що пропав. Він відчував себе голодним і жахливо втомленим, тому вирішив пошукати, де б зупинитися. Нарешті, він наткнувся на невеличкий будинок. Зневірившись, він вийшов з машини і постукав у двері.
Двері відчинила жінка.
Він представився і попросив скористатися її телефоном. Однак, жінка відповіла йому, що у неї немає телефону, але він може зайти і почекати, поки погода не покращиться.
Голодний, мокрий і втомлений лікар прийняв її пропозицію і увійшов. Жінка поставила йому гарячий чай і сказала, що піде молитися. Лікар Марк посміхнувся і сказав, що він вірить тільки в працьовитість.
Сидячи за столом і попиваючи чай, лікар спостерігав за жінкою в тьмяному світлі свічок, як вона молилася поруч з дитячим ліжечком. Лікар розумів, що жінка потребує допомоги, тому, коли вона закінчила молитися, запитав її:
— Чого саме ви хочете від Бога? Невже ви думаєте, що Бог коли-небудь почує ваші благання?
Жінка сумно посміхнулася і сказала:
— Дитина в ліжечку мій син, який страждає від рідкісного типу раку і є тільки один лікар, його звуть Марк, який може вилікувати його, але у мене немає грошей, щоб дозволити собі його, крім того, лікар Марк живе в іншому місті. Бог досі не відповів на мою молитву, але я знаю, що він допоможе … і мою віру нічого не зломить.
Ошелешений лікар просто розплакався. Він прошепотів:
Бог великий

Джерело

Поділитися в соц.мережах👇