У цьому ангарі інший світ. Ви навіть не уявляєте, яка там краса.

You are currently viewing У цьому ангарі інший світ. Ви навіть не уявляєте, яка там краса.

 213,561 Всього,  2 Сьогодні

 Просто неймовірно, яких висот зміг досягти технологічний прогрес. Ми вже досить спокійно ставимося до різних ноу-хау та чергових чудо-винаходів. Але у світі все одно є речі, які змушують нас захоплено ахнути!

Дивно, але майже в самому центрі Німеччини, в Бранденбурзі, існують тропічні острови. Так-так, прекрасна лагуна з прозорою водою та білосніжним піском, на березі якої ростуть пальми та щебечуть екзотичні птахи! Але найдивовижніше, де саме це диво.

А розташувалися тропічні острови у звичайному ангарі. Єдине, чим раніше була примітна будова, це своїми колосальними розмірами. Це був елінг для дирижаблів. Його довжина досягала 360 метрів, а ширина – 210 метрів.

Сам ангар належав раніше фірмі Cargolifter AG. У середині 90-х років її власники хотіли відродити виробництво дирижаблів для транспортування негабаритних вантажів. Проте ідея себе не виправдала, і фірма збанкрутувала.

Так і залишився б гігантський ангар пустувати, якби на нього не поклав очей малайзійський концерн Tanjong.

На гроші азіатських спонсорів у колишньому ангарі збудували унікальний парк відпочинку з власним мікрокліматом. Басейни обладнали у стилі природних водойм, а навколо них висадили тропічну рослинність.

В ангарі захиталися справжні джунглі! До того ж тропічний ліс заселили екзотичними пташками! Причому в пакеті розваг мешкають не тільки маленькі пташки, але й граціозні рожеві фламінго.

Тут можна зустріти також і тропічних комах! Правда їх, дякувати Богу, не стали випускати на волю. Бажаючі можуть помилуватися козирками крізь скло спеціальних тераріумів.

Обладнаний парк отримав назву «Тропічні острови» та здатний приймати одночасно до шести тисяч відвідувачів!

Ті, кому не вистачає дня насолодитися тропіками, можуть залишитись тут на ніч. Комплекс обладнаний своїм готелем.

У темний час вода басейнів підсвічується блакитним сяйвом, надаючи тому, що відбувається, неповторну атмосферу.

До послуг відпочиваючих кілька першокласних барів та кафешок, які стилізовані під тропічні хатини.

Щоб нагадати відвідувачам, що вони все ще в Німеччині, вздовж стін ангара збудували ціле село з фахверковими будиночками.

Дітям тут особливий релакс. Їм спорудили кілька ігрових майданчиків. Де малюки можуть гратися як на суші, так і у воді.

Для любителів відпочивати «дикуном» тут навіть передбачене наметове містечко!

У приміщенні цілий рік підтримуються однакові умови. Навіть якщо на вулиці зима, то «Тропічні острови» радуватимуть своїх відвідувачів температурою 26 градусів.

Судячи з фотографій від бажаючих відвідати цей райський куточок відбою немає! Воно й зрозуміло: адже для того, щоб потрапити до райського куточку, не треба летіти за тридев’ять земель.

У цьому звичайному на вигляд ангарі знаходиться інший світ. Заглянувши всередину, ти втратиш дар мови!»

Хто б міг подумати, що звичайну промислову споруду можна перетворити на чудову тропічну лагуну?! Якщо це чудове перетворення справило на тебе враження, то обов’язково поділися посиланням на цю статтю зі своїми друзями.

Джерело: neskychno.com

Поділитися в соц.мережах👇