Що таке любов ? Відповідають діти від 4 до 8 років.

You are currently viewing Що таке любов ? Відповідають діти від 4 до 8 років.

 9,602 Всього,  2 Сьогодні

Американський професор Каліфорнійського університету і письменник Лео Бускалья (31.03.1924 – 12.06.1998) найбільшої популярності здобув у 80-х роках. Він був надзвичайно пристрасною людиною і автором бестселера “Любов”. На одній зі своїх лекцій він навіть заявив: “Я володію авторським правом на любов”.

Читайте ще: Доньки – це ангели! Якщо у вас росте дівчинка, ви маєте прочитати цю мудру історію

Так ось, цей непересічний чоловік з групою американських психологів якось провели опитування серед дітей віком від 4 до 8 років. Ставили одне питання: “Що таке любов?” Відповіді виявилися цікавими і несподіваними, і навіть здивували своєю глибиною, проявами спостережливості і увагою до дрібниць.

— Коли моя бабуся занедужала на артрит, вона більше не могла нахилятися й фарбувати нігті на ногах. І мій дідусь постійно робив це для неї, навіть тоді, коли в нього самого руки боліли від артриту. Це — любов. (Ребекка, 6 років)

— Якщо хтось любить тебе, він по-особливому вимовляє твоє ім’я. І ти знаєш, що твоє ім’я перебуває в безпеці, поки воно у нього в роті. (Біллі, 4 роки)

— Любов — це коли ти йдеш кудись поїсти й віддаєш кому-небудь більшу частину своєї смаженої картоплі, не змушуючи його давати тобі щось навзаєм. (Кріссі, 6 років)

— Любов — це те, що змушує тебе всміхатися, коли ти втомився. (Террі, 4 роки)

— Любов — це коли моя мама робить татові каву і відпиває ковток перед тим, як віддати йому філіжанку, щоб переконатися, що вона смачна. (Денні, 7 років)

— Любов — це коли ти говориш хлопчикові, що тобі подобається його сорочка, і він носить її потім щодня. (Ноель, 7 років)

— Любов — це коли твоє щеня лиже тобі обличчя, навіть після того, коли ти залишила його на самоті на весь день. (Мері-Енн, 4 роки)

— Якщо ти не любиш, то в жодному разі не повинен говорити “я люблю тебе”. Але якщо любиш, то повинен говорити це постійно. Люди забувають. (Антон, 8 років)

Автор цього дослідження якось пояснив сенс проведеного опитування. Його метою був пошук найтурботливішої дитини.

Читайте ще: «Кожна перешкода – можливість покращити наше становище».

Переможцем став чотирирічний хлопчик чий старенький сусід нещодавно втратив дружину. Побачивши, що чоловік плаче, хлопчик зайшов до нього у двір і вмостився у нього на колінах. Коли його мама запитала, що ж такого він сказав сусідові, хлопчик відповів: “Нічого. Я просто допоміг йому плакати”.

Джерело

Поділитися в соц.мережах👇