Три слова, які змусять чоловіка закохатися в тебе сильніше

You are currently viewing Три слова, які змусять чоловіка закохатися в тебе сильніше

Loading

Кохання. Воно терпляче. Воно добре. Воно складне. Особливо для жінок, які давно ні з ким не зустрічалися: кохання не для слабкодухих. Але щоб змусити чоловіка закохатися в себе, не потрібно змінювати себе, зовнішність або читати всі книги по спокусі.
Ти можеш допомогти йому закохатися в тебе сильніше у простий спосіб. Все починається із трьох простих слів.

Читайте ще: Не можна дзвонити у справах після 9-ї вечора і турбувати у вихідні. Не можна і все


І це не слова на вітер. Просто важливо зрозуміти причину ефективності цих слів.
То що це?
“Я тебе люблю”? Ні.”Я тебе хочу”? Не-а.”Давай займемося сексом”? І не це.


“Я приготувала стейк”? Близько, але ні.

Усі ці фрази приємні для вуха чоловіка. Усі ми хочемо бути коханими та бажаними. Секс теж чудовий. Як і добрий стейк.
Але в цих фразах є натяк на те, що чоловік тобі теж щось винен, це забирає в нього владу. Він почувається загнаним у пастку. Він відчуває, ніби теж маєш відповісти на твої почуття (адже якщо ти його любиш, то і він повинен любити тебе). Він може почати панікувати.
Це змусить його припустити, що те, що ти готуєш йому сніданок, означає, що ти хочеш чи не заміж за нього. Будинок, білий паркан, троє дітей та золотистий ретрівер.
Загалом згадані фрази можуть викликати не тільки позитивні емоції.
Як щодо слів “Я тебе поважаю”? Чоловік безперечно хоче це чути, як і «Я захоплююся тобою». Все це близько до головного, але не воно.
Насправді є щось глибше, те, що змусить його полюбити тебе сильніше. Щось протилежне загрозам. Тож про що ми говоримо?
“Я тобі довіряю”. 

Це чарівна фраза. Може, він уже це знає. Але коли ти кажеш чоловікові, що ти довіряєш йому, ти кажеш, що визнаєш його таким, яким він є, і що він може бути не таким, як ти.
Ти оцінюєш його як лідера. Ти шануєш його чесність. Ти даєш йому кермо правління у ваших відносинах. І знімаєш із нього напругу. Але й мотивуєш його бути кращим.

Читайте ще: 11 речей, які відвертають чоловіків від жінок
Подумай про себе. Коли люди довіряють тобі, ти природно хочеш виправдати їхню довіру. Якщо хтось вважає, що тобі можна довіряти, ти намагатимешся бути надійною. Це в людській природі: коли люди дивляться на тебе у яскравому світлі, ти хочеш сяяти. Ти не хочеш їх розчарувати.
Не всі жінки це розуміють. Багато хто впевнений, що добрих чоловіків не залишилося. Якщо так і з тобою, може, ти просто не там шукаєш?

Джерело

Поділитися в соц.мережах👇