10 прихованих страхів, про які замовчують 90% чоловіків

You are currently viewing 10 прихованих страхів, про які замовчують 90% чоловіків

 8,864 Всього,  2 Сьогодні

Хіба страхи і сумніви можуть ховатися за м’язистим чоловічим тілом, рішучим поглядом і колючою щетиною? “Що за нісенітниця!” — дружно вигукнуть багато прекрасних жінок. Однак це чергова маніпуляція, нав’язана нам суспільством.

Читайте ще: Як старіти красиво і з гідністю? Мудрі уроки від Моніки Беллуччі

Ми проти закоренілих стереотипів. Тому сьогодні ми розповімо про 10 речей, які насправді турбують більшість чоловіків.

1. Як виглядає їхнє тіло

depositphotos.com

Жінкам з юних років нав’язують думку про те, що їхнє тіло має перебувати у вічному прагненні до ідеалу, змушуючи виснажувати себе дієтами та тренуваннями. Стосовно чоловіків такого стереотипу немає, але це не означає, що вони не переймаються фізичною формою і не порівнюють своє тіло з картинкою рельєфного качка на обкладинці журналу. Інакше чому чоловіки не вилазять із спортзалу? Найболючіше сприймається критика “пивного животика”.

2. Фінанси

depositphotos.com

Фінанси – одна з головних причин чоловічого занепокоєння. Адже змалку їх виховують як майбутніх захисників, які забезпечують благополуччя сім’ї. У представників сильної статі навіть може не бути дівчини, але вони все одно переживатимуть через своє фінансове становище, даремно вважаючи, що для відносин необхідні перш за все гроші. Однак для дівчат куди важливіша турбота та увага. А якщо все ж таки гроші, то, швидше за все, вам не по дорозі.

3. Ріст

depositphotos.com

Ну як тут не турбуватися, якщо одна з перших якостей “ідеального чоловіка” у списку жінки – це “високий ріст”? Якби красиві жінки менше дбали про ріст партнера, то у чоловіків порівняно невеликого зросту було б набагато більше шансів. Адже розмір, як відомо, не головне, якщо це не розмір його серця. І ніякої вульгарності!

4. Загроза з боку інших чоловіків

depositphotos.com

Чоловічі ревнощі часом можуть бути не настільки очевидними, як жіночі, але вони завдають такої ж сильної шкоди гордості і почуття власної гідності. Навіть якщо партнер і бровою не поведе, коли ви розповідатимете про те, який дотепний ваш колега по роботі, він, безсумнівно, переживатиме і порівнюватиме себе з потенційним противником. Щоб розвіяти цей страх, поговоріть із коханим відверто, переконавши, що жодної загрози немає.

5. Небагатий досвід у стосунках із дівчатами

@canalpus

Образ мачо переслідує чоловіків у страшних снах. Адже через нього їм доводиться будувати із себе досвідчених коханців і прибрехати про кількість своїх колишніх. Насправді вони не менше за жінок бояться зробити щось не так і все зіпсувати. Підтримка та відвертість у будь-яких питаннях, що стосуються ваших стосунків, допоможуть їм відчути себе впевненіше.

6. Волосся

©  Carousel Productions, ©  depositphotos.com

Волосся на тілі чи голові — одвічна проблема для чоловіків. Занадто мало волосся на тілі – раптом це недостатньо мужньо? Занадто багато – по-тваринному відразливо, неакуратно? А проблема облисіння, характерна в основному для сильної статі, і зовсім змушує чоловіків страждати. І якщо ви дійсно дорожите партнером, то не посилюватимете всі ці тривоги своїми зауваженнями.

Читайте ще: Якщо у вас є 4 і більше з цих рис, ви належите до рідкісного типу особистості

7. Дієта

depositphotos.com

“Я на дієті” – як часто чоловіки чують ці слова з жіночих вуст! Але згадай дієту чоловік – жінки подивляться на нього з підозрою. Проте представники сильної статі теж дбають про своє тіло та про те, що вони їдять. Здоровими і підтягнутими хочуть бути всі, просто чоловіки набагато менше говорять про це.

8. Відносини з коханою

pexels.com

Скільки статей про те, як урятувати стосунки, вийшли на сторінках жіночих журналів? Але якщо на цю тему почнуть міркувати чоловіки, то прекрасні дами вважатимуть це як мінімум дивним. І знову стереотип, на який нас прирекло суспільство. Чоловік — агресивне створіння, яке не повинно переживати через будь-які дрібниці, типу відносин, над якими зазвичай ламають голову жінки. Адже чоловіки теж хочуть, щоб у вас двох було все добре.

9. Кількість партнерів, яка була у дівчини до нього

  Dune Entertainment

Якщо до знайомства з другою половинкою жінка була у відносинах з великою кількістю хлопців (поправка: з більшим, ніж у партнера було дівчат), то конкуренція з цими “привидами” так чи інакше існуватиме у чоловічій уяві. До того ж партнер може комплексувати щодо порівняльної недосвідченості поруч із вами. Головне — одразу дати зрозуміти чоловікові, що минуле залишається у минулому, і воно не повинно завадити вам побудувати гармонійні стосунки.

10. Відкрите вираження емоцій

“Не реви! Ти ж чоловік!” — постійно чули в дитинстві чоловіки. У прагненні зробити з них сильних захисників батьки та суспільство надали чоловікам ведмежу послугу. Адже в дорослому житті вони намагаються стримувати емоції, боячись здатися слабкими. Не підливайте масло у вогонь і, якщо бачите його засмученим або навіть заплаканим, не говоріть про те, як чоловік повинен справлятися з труднощами. Він, як і ви, нікому нічого не винен.

Джерело

Поділитися в соц.мережах👇