10 фільмів, які має переглянути кожна жінка

  • Запис опубліковано:25.11.2021
  • Категорія запису:Для душі
You are currently viewing 10 фільмів, які має переглянути кожна жінка

 123,012 Всього,  4 Сьогодні

Фільми для прекрасної половини людства, здатні перевернути вашу свідомість, вони багатогранні та непередбачувані, як і самі жінки:

” Закохайся в мене, якщо насмілишся ” – що буде в наступному кадрі, та як повернеться сюжет, – ніколи не здогадаєтеся! Фільм про те, як дитяча гра може змінювати долю героїв у дорослому віці. І чим більше захоплені вони самі – своєю любов’ю чи грою?

” Читець ” – це саме той фільм, який зачіпає не тільки долі окремих людей, а й глобальні проблеми цілої епохи. Кейт Вінслет у головній ролі – це вже одна велика перевага кінострічки.

” Білий олеандр ” – важкі взаємини матері та дочки, які розгортаються з розвитком сюжету, і глядач вже не може відірватися від екрану. Вони і різні, і схожі, але можна сказати одне напевно: це дуже сильні та добре продумані характери, за якими цікаво спостерігати. Мішель Пфайфер у ролі матері – ще одна причина сісти за перегляд цього фільму.

“ Щоденник Бріджіт Джонс ” – історія кохання звичайної дівчини, яку можна переглядати скільки завгодно. Навіть якщо ви вже бачили цей зворушливий фільм, варто провести з ним вечір після важкого дня знову.

” Годинник ” – фільм, звичайно, на любителя: аж надто він не схожий ні на яку іншу кінострічку. Три різні жінки, три різні долі та епохи, які переплітаються в одне ціле дивним чином. І ще: Ніколь Кідман у головній ролі ви навряд чи дізнаєтесь, допоки не прочитаєте її ім’я у титрах.

“ Усмішка Мони Лізи ” – неймовірно мудрий жіночий фільм про силу забобонів та необхідність порушувати правила, щоб мати можливість жити власним життям. Джулія Робертс тут просто чудова!

” Фріда ” – історія талановитої художниці, яка ще й була дружиною відомого мексиканського живописця Дієго Рівери. Цікаво, що режисеру вдалося показати не лише життя художниці, а й яскраву жіночу натуру Фріди.

” Голова в хмарах ” – це кіно для справжніх естетів, які вміють цінувати красу кожного кадру. Таку пишність багато в чому забезпечують і головні героїні фільму – Шарліз Терон і Пенелопа Крус.

” Близькість ” – історії чотирьох різних людей, кожен з яких прекрасний і цікавий по-своєму. Назва фільму говорить сама за себе: картина чуттєва та прониклива.

” Їж, молись, кохай ” – знову наша улюблена Джулія Робертс у головній ролі. Проте фільм цікавий не лише її чудовою акторською грою, а й сильним позитивним настроєм, який буває нам таким необхідним у важкі життєві періоди.

Джерело: mirkrasoty.life

Поділитися в соц.мережах👇