Коли я була маленька я завжди посміхалася. Це не було нервово чи награно, я просто раділа життю і вірила що все буде добре.

You are currently viewing Коли я була маленька я завжди посміхалася. Це не було нервово чи награно, я просто раділа життю і вірила що все буде добре.

 40,034 Всього,  4 Сьогодні

Коли я була маленька я завжди посміхалася. Це не було нервово чи награно, я просто раділа життю і вірила що все буде добре. Тю, шо не ясно, небо за нас. Та і взагалі це так круто жити. Бо можливо неможливе. І життя – прекрасне.

У 30 я поїхала до Америки. Я переїжджала зі штату у штат. На моєму шляху зустрічалися сотні людей, які чомусь весь час у гуморі. Вони не знали хто я. Я не знала хто вони. Просто люди. Посміхалися коли зустрічали і посміхалися коли прощалися. Культура така. Странні🤷🏻‍♀️
Один темношкірий таксист Мет навіть пропонував допомогти з житлом, якщо надумаю лишитися в Америці. Ну я би у 30 теж собі допомогла) Але Мету я сказала: сенк ю вері мач, я люблю Україну.

Зараз мені 37. Навколо стільки хейту, зла і ненависті, міксоване тупістю, стільки нещирості і притворства, але я посміхаюся, бо завтра може і не бути, нашо киснути.
Коли падали під час теракту башти близнюки, люди не думали про ненависть. Вони писали, дзвонили тим, кого люблять.

Читайте ще: У мене немає доньки. І біологічної ніколи не буде… Зворушливий текст Яніни Соколової

Ми нічого не знаємо про життя тих, хто нам здається благополучним. Ми нічого не знаємо про життя тих, хто посміхається. Але ми точно можемо зробити своє життя таким, заради якого варто жити. Кожен з нас по-своєму. Але знаємо як…

Коли у мене був рак, було легше. Це як на війні. Я чітко розуміла з чим борюся і жила кожен день як останній. Мета була одна: ворога знищити. Зараз коли раку (тьху тьху) нема і я стала жити як зазвичай, я зрозуміла, що не тішуся тому, що маю. Я часто нарікаю і ламаю голову: як то все розрулити, чи вистачить мені сили, чи правильно я роблю, чи поруч той, хто не зрадить. За цією боротьбою ми втрачаємо моменти. Ми не радіємо тому, що дало нам небо. Всім різне, але дало чимало.

Бо насправді щастя у простих речах. Головне вміти його відчувати.

Читайте ще: 17 речей, через які жінки повинні перестати турбуватися

І : «перестати здригатися»(с) Даля Грибаускайте

Сьогодні ви почнете новий тиждень.
І якщо нема приводу для радості, то згадайте ті часи, коли було кепсько. Але Ви – круті, бо це «кепсько» Ви подолали. У кожного воно це «кепсько» своє. Але кожен це проходив. І має пишатися собою, радіти, що подолав. Уявіть, що завтра може не бути. Ви би сиділи насупленими і чекали кінця? Навряд.

Напишіть тим, кого любите, що любите, вони може і не знають😉 Це зробить їх щасливими і змусить посміхнутися.

Як посміхаюся сьогодні я.

Гарного тижня, українці❤️🖤.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇