5 слів, які потрібно запам’ятати, щоб ваші відносини тривали

You are currently viewing 5 слів, які потрібно запам’ятати, щоб ваші відносини тривали

 13,882 Всього,  2 Сьогодні

Ключ до довговічних і щасливих відносин!

Природно, що коли ми зустрічаємося і закохуємося, то уявляємо собі, що ось у нас все буде просто чарівно. Що напишемо свою Книгу любові – єдину і неповторну. Як? Серце підкаже! Серце дійсно підказує і направляє, проте з теорією ознайомитися – нікому не заважає. Справа в тому, що ці 5 базових речей необхідні всім парам без винятку, інакше відносини ризикують зазнати невдачі.

Запам’ятайте п’ять слів, якщо хочете, щоб ваші відносини тривали і не зазнали невдачі:

1. Слухайте

Для того щоб дізнатися, що потрібно вашому партнерові у відносинах, необхідна увага, спостережливість і вміння слухати по-справжньому. Тільки так, слухаючи і чуючи, ви можете зрозуміти, хто насправді ваш партнер, і чому він думає і робить так, а не інакше. Коли зрозумієте це, вам відкриються мотиви вчинків і реакцій коханої людини. А це полегшить вирішення проблем.

Іншими словами, досить просто слухати і вивчати свого партнера. Тільки так можна зміцнити ваші відносини.

Читайте ще: 5 коротких, але блискучих уроків від найуспішніших підприємців останніх 50 років

2. Межі

Для того щоб відносини були здоровими, вам з партнером необхідно з самого початку встановити межі (фізичні, емоційні, сексуальні і фінансові). Встановлюючи і приймаючи ці межі, ви гарантуєте один одному, що ваші стосунки будуть безпечним простором, де спокійно і комфортно.

3. Сміх

Якщо ви і ваш партнер не можете розсмішити один одного, відносини не триватимуть довго. Неможливо провести цілу «вічність» з людиною, з якою не можна просто подуріти або хоча б зайвий раз посміхнутися. Почуття гумору у кожного своє, однак якщо у вас в цьому питанні розбіжність – прогноз для відносин дуже несприятливий.

Хтось любить чорний гумор, хтось – сарказм, а комусь більше до душі м’який гумор. З цим слід рахуватися. Ну і зовсім важкий випадок, коли у партнера немає почуття гумору. Тут «врятує» тільки точно такий же супутник по життю: який з серйозним обличчям буде дивитися на вас.

4. Жити

Одна з кращих речей у відносинах – це можливість спробувати щось цікаве з тим, кого ти любиш. Коли ви по-справжньому любите когось, то хочете поділитися з ним усіма щасливими моментами.

Якщо вам пощастило зустріти правильну людину – просто живіть і насолоджуйтеся життям по повній. Будьте спонтанні, будьте відкриті до всього нового. Любіть це життя, відкривайте його разом кожен день і насолоджуйтеся!

Читайте ще: Як зробити своє життя більш позитивним: 9 простих способів

5. Любов

Хоча всі ми думаємо, що знаємо, що таке любов, і як це – любити, але насправді все трохи інакше. Справа в тому, що кожен хоче любити і бути коханим – по-різному. Це означає, що спосіб, яким висловлюєте свою любов, може бути не зовсім таким, який потрібен вашому партнерові. Ось чому так важливо вивчати, запитувати один одного про те, яка мова любові – більш вигідна. Коли навчитеся любити один одного так, як вам потрібно, відчуєте незвичайну радість і задоволення.

Отже, запам’ятайте ці п’ять слів, а головне – регулярно застосовуйте. 

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇