9 звичок хронічних невдах

You are currently viewing 9 звичок хронічних невдах

 7,680 Всього,  6 Сьогодні

«Невдахи» – це зовсім не ті, хто лежить на дивані і нічого не робить …

Навпаки, вони працюють і дуже багато працюють. Однак їм доводиться працювати в десять разів старанніше, ніж більшості людей, щоб досягти чогось.

І це ще не все: замість того, щоб боротися за те, про що мріють, вони чомусь зволікають, відкладають, зважують, хто не наважується … Поки інші підкорюють вершини, вони задумливо дивляться вгору: «А чи вийде … А чи не занадто рано (пізно) … »

Висновок напрошується сам собою: такі люди просто налаштовують себе на невдачу.

Пропонуємо вам список тих речей, які роблять «невдахи», і тим самим власноруч «закопують» власну удачу. Швидше за все більшість з них поступає так несвідомо, тому ця інформація для людей, яким катастрофічно і постійно не щастить, вона може бути дуже цінною. Адже попереджений – значить озброєний. Все, що їм необхідно, це трохи попрацювати над собою, а саме: перестати робити такі речі:

1. Вони дуже нетерплячі.

Замість того щоб спокійно і терпляче чекати слушного часу, такі люди, як правило, починають нервувати і панікувати: «Все пропало!». Якщо вони чогось хочуть, то неодмінно – відразу і сьогодні. Ніяк – не пізніш. Як тільки на їх шляху виникає найменша перешкода, відразу ж здаються, виправдовуючи своє рішення тим, що їм «ніколи не щастить».

Найприкріше, що часто вони відступають, будучи всього за крок від перемоги.

2. Вони занадто багато сил вкладають в неправильні речі.

Такі люди мають одну спільну рису: вони прикладають максимум зусиль до речей, які насправді не мають великого значення. Правда полягає в тому, що дійсно важливі справи здаються їм занадто простими, несуттєвими. Таким чином вони недооцінюють ключові завдання, звертаючи на шлях – другорядних і абсолютно непотрібних.

Вони вибирають дорогу найменшого опору, ще глибше занурюючись в дрібниці, що лише відволікають. А всього-то необхідно пройти зайву милю, зробити те, що ніколи не робили, заглянути нарешті, що ж там за горизонтом.

Читайте ще: 5 коротких, але блискучих уроків від найуспішніших підприємців останніх 50 років

3. Вони навіть не намагаються подивитися на склянку як на «наполовину повну».

Коли «невдахи» замислюються про своє життя, то бачать лише те, чого хочуть і чого у них немає. Про те, скільки вже зробили і що придбали – навіть не згадують. Хоча сьогодні ви, можливо, і не там, де хочете бути, але і не там, де були. А це вже маленька, але перемога!

Люди, які вважають, що їм «завжди не щастить», не визнають проміжних успіхів: або все, або нічого. А це величезна помилка.

4. Вони завжди зволікають і відкладають.

«Невдахи» часто прикидаються, що роблять більше, ніж насправді. Причому вони обманюють в першу чергу себе, і, – дуже успішно. Вони відкладають все до останньої хвилини і ніколи не докладають достатньо зусиль, щоб щось змінити в своєму житті.

Їх улюблена фраза: «А, обійдуся». Ось і виходить, що втрачають можливість за можливістю, поки інші вчаться на своїх помилках і домагаються успіху.

5. Вони недостатньо відкриті для змін.

Такі люди дуже бояться змін. Хоча на словах – стверджують зворотнє. Вони хочуть, щоб щось змінилося в кращу сторону, але без їх участі та якось «само собою». Тому «невдахи» люто опираються щонайменших змін, стверджуючи, що вони це вже пробували, але «нічого не вийшло».

6. Вони роблять все і одночасно – нічого.

Такий тип людей живе в режимі багатозадачності, до того ж виконує все в останню хвилину. При цьому вони ні в що не вкладають достатньо зусиль, щоб можна було б досягти успіху хоч у якійсь області. Замість того щоб витрачати час і зосереджуватися на чомусь одному, вони «підбирають» все, що попадеться, і типу «працюють». А це все одно що не робити нічого.

7. Вони не вірять в себе.

Ці люди не вірять, що вони здатні на все те, чого хочуть досягти в цьому житті. Вони навмисно відмовляються від того, про що мріють, вважаючи, що недостатньо здатні і прекрасні для цього.

«Невдахи» панічно бояться невдач, тому відмовляються пробувати і ризикувати. Вони швидше будуть скаржитися всім на «невезіння», ніж вирішити покинути зону комфорту.

8. Вони відмовляють собі починати щось нове.

Навіть якщо такі люди і зважуються на те, щоб спробувати щось нове, то вже заздалегідь налаштовуються на те, що у них – жодних шансів. Це тому, що нове – це дискомфорт, а вони так звикли до свого «зони комфорту», що ні за що від неї не відмовляться.

Читайте ще: Сьогодні відповідний день, цей момент «зараз»

9. Вони витрачають занадто багато часу на скарги.

Замість того щоб просто щось робити, вони витрачають дорогоцінний час свого життя на скарги, що їх не зрозуміли, не оцінили, не помітили, не обрали. Вони будуть годину скаржитися на роботу, яку легко і без зусиль виконали б за 30 хвилин. Ця риса характеру страшно дратує як босів, так і колег по роботі. Ось чому з ними не люблять працювати в команді, і нерідко – не помічають явних успіхів. Воно й не дивно, адже людина постійно ниє.

Всі ці речі ускладнюють життя людям такого роду, але вихід завжди є. Якщо вони будуть працювати над собою, поступово все почне змінюватися на краще. Не за день, звичайно, і не за місяць, тому що справжні зміни вимагають часу, проте все вийде.

Не відкладайте життя на потім – ви можете починати писати сценарій свого успіху вже сьогодні! Успіхів!

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇