«У мене немає часу, щоб ненавидіти …» – Аль Пачіно і його висновки про життя

You are currently viewing «У мене немає часу, щоб ненавидіти …» – Аль Пачіно і його висновки про життя

Loading

«Навіщо мені інші? Я не хочу бути вагоном, в який входять і виходять. Мені потрібен один пасажир … з яким я доїду до кінцевої ».

Аль Пачіно блискуче перевтілювався і в безжального мафіозі, і в чесного поліцейського, і в недотепу-грабіжника, і навіть в самого Диявола. Він здатний зворушити глядачів до сліз і розсмішити до гикавки. Здається, для нього немає нічого неможливого!

Читайте ще: «Все, що можна купити за гроші, вже дешево»: 25 життєвих спостережень Джорджа Бернарда Шоу

Актор ніколи не був одружений, але у нього троє дітей, народжених поза шлюбом. Він каже: «Народження дітей – це найкраще, що зі мною сталося». А ще він продовжує працювати і зізнається, що не відчуває свого віку: «Я абсолютно не думаю про вік. Це тільки цифра ».

Ось ще кілька цитат актора, висновків, які він зробив, проживши довге і насичене життя …

«Навіщо мені інші? Я не хочу бути вагоном, в який входять і виходять. Мені потрібен один пасажир … з яким я доїду до кінцевої ».

Дивно влаштований цей світ: ті чоловіки, хто рано одружлися і прожили зі своєю дружиною під одним дахом багато років, виростили синів і посадили не одне дерево, в 40-50 років раптом відчувають брак життєвих фарб. Це критичний вік, коли багато хто йде з сім’ї за новими відчуттями.

Ті ж чоловіки, у яких одні відносини змінювали інші, прагнуть до стабільності. А може, це лише мрія – знайти, нарешті, жінку, яка втілить в собі все те, чого хоче сильна стать?

«Мені не потрібна гарна дружина, за гроші я можу подарувати їй будь-яку зовнішність. Мені не потрібна багата. У мене і так все є. Мені не потрібна ласкава. Майже всі жінки стають такими заради моїх грошей, а тих, хто не стає, я можу завоювати. Мені потрібна порядна дружина. Вірність і хорошу репутацію мені не купити ні за які гроші світу ».

Вірними не народжуються, ними стають. Вірністю відповідають на справжню любов, на довіру, на ніжність. Є тільки один спосіб знайти віддану людину: бути гідною.

«Гордість і зарозумілість – слуги диявола. Якщо ти не зможеш керувати ними, вони почнуть керувати тобою ».

Про старість…

«Коли тобі вже за 60, бачиш, що мчиш по якомусь тунелю без зворотного квитка і починаєш розрізняти далеко гору, яка і буде твоєю останньою зупинкою. Але поки я не доїхав, мені хочеться продовжувати робити те, що я роблю ».

І ще вислів:

«Фізично вже важкувато, але емоційно я в повному порядку».

Багато людей до старості стають м’якше характером, більше іронізують над собою. Ну а що ще залишається робити, якщо час назад не повернути? І, як сказала одна французька актриса: «Краще бути старим, ніж мертвим».

Al Pacino / Scarface 1983 directed by Brian De Palma

«Вчинок завжди важливіше слів. Людина здатна кричати дві години – і допомогти … або два роки сюсюкати – і зрадити ».

Хороша порада дівчатам, які легко вірять обіцянкам хорошого життя і намагаються закрити очі на недоліки свого коханого. Але життя – не казка. Тут працює інший принцип: хочеш добре жити – для цього потрібно працювати.

«Нікому ніколи нічого не пояснюйте – кожен все одно зрозуміє так, як йому вигідно».

А навіщо, власне, ви повинні виправдовуватися перед кимось за своє життя? Це ваша доля, сукупність прийнятих вами рішень, вірних і не дуже, своєчасних і абсолютно безглуздих.

Зробіть висновки, проведіть роботу над помилками в своїй голові і живіть далі.

Читайте ще: Одрі Хепберн – найкрасивіша жінка 20 століття. Але був один недолік, який вона завжди приховувала

«Не говори, якщо це не змінює тишу на краще» – радять мудрі китайські філософи. Якщо ви відкрили рот, то похваліть когось, зробіть добру справу. А все інше оговорення не потребує.

«У мене немає часу, щоб ненавидіти тих, хто ненавидить мене. Тому що я дуже зайнятий тими, хто любить мене ».

Людина мудра вміє розставляти пріоритети. Навіщо витрачати час, енергію, сили і думки на тих, хто їх не гідний? Чим менше в вас злості, тим менше навколишні можуть вами маніпулювати.

За матеріалами: Мадам Хельга

Поділитися в соц.мережах👇