Як старіти красиво і з гідністю? Мудрі уроки від Моніки Беллуччі

You are currently viewing Як старіти красиво і з гідністю? Мудрі уроки від Моніки Беллуччі

 16,278 Всього,  4 Сьогодні

«Прекрасно те, що природно. Коли ти більше не є собою, ти стаєш карикатурою ».

Моніці Беллуччі 56 років, але вона не соромиться здатися постарілою, не приховує своїх зморшок, не користується фотошопом. Її краса – натуральна. І вік їй не перешкода. Моніка довела всьому світу, що жінка може бути красивою в будь-якому віці.

«Бути красивою в 20 – природно. Але коли ви гарні в 35 і 45 – це вже життєва позиція. Я не боюся старіти. Красивими зовні нас робить те, що всередині ».

Так, звичайно, вона змінилася з віком, але продовжує захоплювати. Сама ж вона не відноситься до своєї зовнішності так вимогливо і критично, і взагалі вважає, що це зовсім не головне.

Читайте ще: 5 речей, про які чоловіки не говорять, але хочуть, щоб жінки їх знали

«Я не напружуюся з приводу своєї зовнішності. У житті головне зовсім не це. Головне – любити, сміятися і радіти кожному дню. Тоді з будь-якою зовнішністю будеш прекрасною ».

Якщо зациклюватися лише на зовнішності, можна пропустити багато цікавого і важливого. Щось обов’язково пройде мимо.

FOR EDITORIAL USE ONLY. Dolce & Gabbana Milan Ready to Wear. Spring/Summer 2019. Italian actress Monica Bellucci. ALTERNATIVE IMAGES AVAILABLE ON REQUEST.

«Може прозвучати банально, але для того, щоб бути красивою, важливо добре спати, пити багато води і займатися самоосвітою, адже краса не тільки зовні, але і всередині».

Вік – це не тільки зовнішні зміни …

«Зараз я куди більш впевнена в собі, ніж в молодості».

Вік – це ще й життєвий досвід. Жінка в 50 років сміється над проблемами, які її турбували в 20 або 30. Вона по-іншому дивиться на багато речей. Не боїться осуду оточуючих, її вже не так сильно хвилює їхня думка, жінка вже більш впевнена в собі і це все здорово полегшує життя.

CANNES, FRANCE – MAY 16: Actress Monica Bellucci attends the Don’t Look Back Premiere held at the Palais Des Festival during the 62nd International Cannes Film Festival on May 16, 2009 in Cannes, France. (Photo by Sean Gallup/Getty Images) *** Local Caption *** Monica Bellucci

У зрілому віці теж можна бути красивою, доглянутою, і бути просто дуже приємною людиною, яка буде притягувати до себе людей.

«Часом я зустрічаю жінок 60, 70, 80, 90 років і думаю, що вони просто приголомшливі! Чоловіки теж ».

Старіння – це природний процес, який неможливо зупинити, і це нормально, що зовнішність змінюється. Неприродно – постійно гнатися за молодістю, роблячи своє обличчя просто невпізнанним.

«Прекрасно те, що природно. Коли ти більше не є собою, ти стаєш карикатурою ».

Не можу пройти повз ще одного висловлювання незрівнянної Моніки Беллуччі.

«У 50 ти можеш сміятися над речами, які в 20 змушували тебе плакати. Є в цьому віці якась легкість. Всі жінки дорослішають з думкою, що разом із закінченням репродуктивного віку закінчується і життя. Але це зовсім не так. Я вірю, що менопауза – це абсолютна свобода. Після цього моменту жінка вже не раб гормонів – тепер вона ними керує, а не вони нею. Мені до цих пір хочеться вчитися новому, починати нові проекти ».

Не потрібно боятися віку. Набагато простіше жити, якщо його просто прийняти. Ведіть здоровий спосіб життя, доглядайте за собою, відпочивайте, любить себе.

Читайте ще: «Впала, встала, пішла»: п’ять правил дорослої жінки

У зрілому віці життя стає неспішним і розміреним, і можна просто насолоджуватися ним без зайвої метушні, цінувати тих, хто поруч, ділитися досвідом і просто дарувати комусь своє тепло.

За матеріалами: Будні без метушні

Поділитися в соц.мережах👇