Якщо ви щось втратили, значить, це ніколи не було вашим

  • Запис опубліковано:25.07.2021
  • Категорія запису:Психологія
You are currently viewing Якщо ви щось втратили, значить, це ніколи не було вашим

Loading

Люди і речі приходять і йдуть з вашого життя, але вони не ваші. Якщо ми цього не зрозуміємо, то нас неминуче чекає жорстокий урок втрати.

Ви не могли втратити людини або річ, тому що вони ніколи вам не належали. Ви не є повноправним власником чого-небудь або кого-небудь. Ви лише втратили ілюзію того, що вони були вашими. Це і змушує вас страждати.

Жорстока правда про те, що вам в цьому світі нічого не належить, дуже турбує тих, хто будує своє життя на ілюзії того, що щастя тісно пов’язане з володінням речами або людьми.

Читайте ще: Вибирайте людей свого рівня цінностей

Але навіть ваше тіло вам не належить. Хіба ви самі його створили? Я – ні. Камінь, шматок тканини, вода, земля … Все це належить не вам. Ви не можете заволодіти цим. Але тим, хто відкрив для себе віру, зрозуміти це дуже просто: все навколо належить Господу. Дана концепція є центральною в йозі і базової для мирного життя: у вас нічого немає. Ви це просто ви. Свідомість. Душа.

Ось чому речі приходять і йдуть з вашого життя без вашої згоди. Тому що вони не ваші. Якщо ми цього не зрозуміємо, то нас неминуче чекає жорстокий урок втрати.

А як щодо втрати коханої людини? Це більше, ніж просто жахливо. Стільки болю. Але ця людина теж ніколи не був «вашою». Насправді він не був ні «вашим братом», ні «вашою матір’ю». Ви ніколи ними не володіли. Він був вічною душею, яка прийшла і зіграла у вашому житті певну роль, після чого пішов з неї. У будь-яких відносин є початок і кінець. Я народився і я помру. Ви народилися і ви помрете. Біль розлуки можна вгамувати за допомогою порції реальності: всі ми завжди існували і будемо існувати вічно. Просто ваш час з цією людиною і в цих обставинах підійшов до кінця.

Ви – турист, що проходить мимо. Ви прийшли в цей світ без нічого і нікого, і покинете його так само. Все, що у вас є, дано вам в борг, щоб ви могли цим скористатися, поки ви тут. Єдине, в чому можна бути впевненими в житті, це в тому, що ви підете з ніього без нічого і без нікого.

Почуття втрати – це заклик до вашого пробудження. Ми повинні прокинутися і прийняти свою внутрішню реальність. Навіть якщо ви не вірите в душу або Бога, ви як і раніше не можете заперечувати свою свідомість і те, що ваш життєвий досвід носить внутрішній і метафізичний характер. Тому будь-який крок, який ви зробите в даному напрямку, призведе до величезного позитивного ефекту і щастя.

Зміна зовнішніх цілей на внутрішні, пріорітети світу, емоційного здоров’я і любові принесуть величезні плоди і вбережуть вас від страждань, які, як правило, виникають внаслідок зосередженості на зовнішніх факторах начебто грошей, речей, соціального статусу …

Читайте ще: 5 речей, про які чоловіки не говорять, але хочуть, щоб жінки їх знали

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇