Десять уроків життя від Альберта Ейнштейна

You are currently viewing Десять уроків життя від Альберта Ейнштейна

 11,337 Всього,  4 Сьогодні

Уроки життя від Альберта Ейнштейна, які ви можете використовувати в своєму повсякденному житті.

Я завжди думаю про те, що моє внутрішнє і зовнішнє життя засновані на роботах і думках інших людей, живих і померлих, і що я повинен розширювати себе, щоб давати світові стільки ж, скільки я отримав і продовжую отримувати зараз» –  Альберт Ейнштейн

Альберт Ейнштейн був чудовим фізиком. Він відкрив багато фізичних законів і був попереду багатьох учених свого часу. Але люди називають його генієм не тільки за це. Професор Ейнштейн був філософом, який ясно розумів  закони успіху , і пояснював їх так само добре, як і свої рівняння. Ось десять цитат з величезного списку його чудових висловлювань.

Ось десять уроків життя від Альберта Ейнштейна , які ви можете використовувати в своєму повсякденному житті:

1. Людина, яка ніколи не помилялася, ніколи не пробувала зробити що-небудь нове

Більшість людей не пробує робити нічого нового через страх невдачі. Але цього не треба боятися. Найчастіше людина, яка зазнала поразки, дізнається про те, як перемагати більше, ніж той, до кого успіх приходить відразу.

2. Освіта – це те, що залишається після того, коли забуваєте все, чому вчили в школі

Через 30 років ви абсолютно точно забудете все, що вам доводилося вивчати в школі. Запам’ятається тільки те, чого ви навчилися самі.

Читайте ще: 7 звичок, які вбивають ваші нервові клітини

3. У своїй уяві я вільний малювати як художник. Уява важливіша за знання. Знання обмежені. Уява охоплює весь світ

Коли розумієш наскільки далеко людство просунулося з печерних часів, сила уяви відчувається в повному масштабі. Те, що ми маємо зараз, досягнуто за допомогою уяви наших прадідів. Те, що у нас буде в майбутньому, буде побудовано за допомогою нашої уяви.

4. Секрет творчості полягає в умінні приховувати джерела свого натхнення

Унікальність вашої творчості часто залежить від того, наскільки добре ви вмієте ховати свої джерела. Вас можуть надихати інші великі люди, але якщо ви в положенні, коли на вас дивиться весь світ, ваші ідеї повинні виглядати унікальними.

5. Цінність людини повинна визначатися тим, що вона дає, а не тим, що вона може добитися. Намагайтеся стати не успішною, а цінною людиною

Якщо подивитися на всесвітньо відомих людей, то можна побачити, що кожен з них щось дав цьому світові. Потрібно давати, щоб мати можливість брати. Коли вашою метою стане збільшення цінностей у світі, ви підійметеся на наступний рівень життя.

6. Є два способи жити: ви можете жити так, як ніби чудес не буває і ви можете жити так, як ніби все в цьому світі є дивом

Якщо жити, ніби нічого в цьому світі не є дивом, то ви зможете робити все, що захочете і у вас не буде перешкод. Якщо ж жити так, ніби все є дивом, то ви зможете насолоджуватися навіть самими невеликими проявами краси в цьому світі. Якщо жити одночасно двома способами, то ваше життя буде щасливим і продуктивним.

7. Коли я вивчаю себе і свій спосіб думати, я приходжу до висновку, що дар уяви і фантазії означав для мене більше, ніж будь-які здібності до абстрактного мислення

Мрії про все, чого б ви могли добитися в житті, – це важливий елемент позитивного життя. Дозвольте вашій уяві вільно блукати і створювати світ, в якому ви б хотіли жити.

8. Щоб стати бездоганним членом стада овець, потрібно в першу чергу бути вівцею

Якщо ви хочете стати успішним підприємцем, потрібно починати займатися бізнесом прямо зараз. Хотіти почати, але боятися наслідків, ні до чого не приведе. Це справедливо і в інших сферах життя: щоб вигравати, перш за все потрібно грати.

9. Спочатку потрібно вивчити правила гри. А потім, потрібно почати грати краще за всіх

Вивчіть правила і грайте краще за всіх. Просто, як і все геніальне.

10. Дуже важливо не переставати задавати питання. Цікавість не випадково дано людині

Розумні люди завжди ставлять запитання. Запитуйте себе та інших людей, щоб знайти рішення. Це дозволить вам дізнаватися нове і аналізувати власне зростання.

Читайте ще: Як зберігати спокій, якщо вас засуджують: поради психолога Еріха Фрома

Деякі цитати Альберта Ейнштейна

  • Нескінченні лише Всесвіт і дурість людська, при цьому відносно нескінченності у мене є сумніви.
  • Сприятлива можливість ховається серед труднощів і проблем.
  • В юності я виявив, що великий палець ноги рано чи пізно проробляє дірку в шкарпетці. Тому я перестав надягати шкарпетки.
  • Уява важливіша, ніж знання.
  • Неможливо вирішити проблему на тому ж рівні, на якому вона виникла. Потрібно стати вище цієї проблеми, піднявшись на наступний рівень.
  • Освіта є те, що залишається після того, коли забувається все, чому нас вчили в школі. По матеріалу
Поділитися в соц.мережах👇