Наш успіх залежить від того, з ким ми вступаємо в шлюб – науково доведено

You are currently viewing Наш успіх залежить від того, з ким ми вступаємо в шлюб – науково доведено

 35,876 Всього,  4 Сьогодні

Дослідження показали, що люди, у яких є надійна підтримка в особі другої половинки, більш схильні братися за вирішення складних завдань.

Чи усвідомлюєте ви це чи ні, але ваш успіх і погляди на життя дуже сильно залежать від людей, якими ви себе оточуєте. За словами вчених, успіх багато в чому залежить від того, з ким ви вступаєте в шлюб.

Так, результати недавнього дослідження, опубліковані університетом Карнегі Меллон, показують, що чоловік / дружина можуть значно впливати на прийняті вами рішення, в кінцевому підсумку сприяючи або заважаючи вашому успіху.

Читайте ще: Щаслива дружина – щасливий шлюб? Вчені вважають, що це саме так

Доведено, що люди, у яких є надійна підтримка в особі другої половинки, більш схильні «досягти успіху в житті».

Люди, яких підтримує партнер, схильні братися за рішення більш складних завдань. До такого висновку вчені прийшли після вивчення життя 163 сімейних пар. Перед кожним з партнерів був поставлений вибір: вирішити просту задачку або ж позмагатися за якийсь приз. При цьому дослідники ретельно документували всі розмови подружжя між собою.

Як з’ясувалося, ті з учасників експерименту, кому була надана велика підтримка з боку партнера, частіше погоджувалися боротися за винагороду. І навпаки – ті, кого в родині підтримували менш активно, робили свій вибір на користь простого завдання.

Але на цьому дослідження не закінчилися. Коли вчені зв’язалися з тими ж парами через півроку, то виявили, що у тих, хто змагався за приз, стали міцнішими відносини, покращився добробут і підвищився загальний рівень щастя в порівнянні з тими, хто вважав за краще утриматися від конкуренції.

Як каже Брук Фіні, професор психології і автор дослідження, команді вчених вдалося довести, що підтримка, яку люди отримують в момент прийняття важливих рішень (на кшталт вибору нової роботи або розширення кола знайомств), дуже сильно впливає на їх майбутній добробут.

Відомі пари підтверджують висновки вчених

Напевно, найкращим доказом теорії вчених є найвідоміші пари сучасності. Барак і Мішель Обама, Марк Цукерберг і Прісцилла Чан, Jay-Z і Beyonce – і це лише кілька найбільш знакових пар.

Всі вони вихідці з різних світів і працюють в різних сферах, але кожен визнає одну і ту ж істину: вони ні за що б не досягли успіху, якби не допомога їх коханих.

У 2011 році в інтерв’ю з Опрою Вінфрі попередній президент США Барак Обама зізнався: «Безумовно, всі мої досягнення були б неможливими без Мішель. Раніше ти питала мене, що допомагає мені не зійти з розуму, підтримувати рівновагу і справлятися зі стресом. Що ж, це як раз ця прекрасна жінка. Вона не просто чудова перша леді, вона – моя опора. І я кожен день багато в чому на неї покладаюся ».

Читати ще: 5 речей, про які чоловіки не говорять, але хочуть, щоб жінки їх знали

Ще один приклад – Марк Цукерберг і його напутня мова студентам Гарварду в 2017-му році. Засновник соціальної мережі Facebook присвятив всю свою роботу дружині: «Прісцилла – найдорожча мені людина в цьому світі, тому шлюб з нею – це найважливіша річ, яку я побудував у своєму житті».

Однак не тільки жінки можуть підтримувати своїх чоловіків. Королева RnB Beyonce теж вважає, що стала успішною завдяки підтримці з боку чоловіка Jay-Z. За словами співачки, він допомагає їй абсолютно в усьому: «Я б не стала тією жінкою, яку ви зараз бачите, якби вдома мене не чекав цей чоловік. Знаючи, що він там, запорука мого успіху ».

Висновок:

Кожен з нас по-своєму визначає поняття успіху. Бути може, деякі з вас навіть не замислюються про шлюб, але ви не можете заперечувати існування тих прекрасних почуттів, якими наповнює ваше життя кохана людина.

Перебувати поруч з тим, хто вірить в вас і мотивує грати по-крупному, просто неймовірне відчуття. Подібні відносини не тільки допомагають досягати успіху, але і роблять вас щасливими і вдячними.

А ще кажуть, що успіх здається меншим, якщо вам немає з ким ним поділитися.

Переклад статті  –  The secret to your success is who you marry , new study shows

Поділитися в соц.мережах👇