5 речей, які не потрібно робити для чоловіків

  • Запис опубліковано:20.07.2021
  • Категорія запису:Психологія
You are currently viewing 5 речей, які не потрібно робити для чоловіків

 11,014 Всього,  4 Сьогодні

Кілька речей, які ніколи і ні в якому разі не потрібно робити для чоловіків!

1. Допомагати фінансово

Навіть якщо чоловік скаржиться на фінансові труднощі, не треба намагатися допомогти йому грошима, не потрібно шукати другу роботу, що б вийти з цієї ситуації. Це буде дуже великою помилкою, через яку постраждало вже дуже багато жінок.

2. Дарувати дорогі подарунки

Забудьте про це! Краще подаруйте чоловікові більше свого тепла, віри в нього, захоплених поглядів! Не намагайтеся здивувати чоловіка розкішним подарунком, це перетворить Ваші відносини на користування.

3. Слухати про його проблеми і жаліти його

Деякі чоловіки дуже люблять скаржитися жінкам. Зазвичай це не чоловіки навіть. А жінки думають, що якщо вислухають їхній біль, поспівчувають їм, то відносини стануть емоційно-стабільнішими. Адже у нас, дівчаток, саме так! Але з чоловіками це не працює. Просто цей чоловік буде регулярно Вам зливати життєві проблеми, приходити до Вас, як до надійного «психолога», а гуляти і зустрічатися він буде з іншими жінками. У мене був такий приклад в житті. Я дуже довго грала роль «помічниці», вислуховувала, намагалася підбадьорити, співчувала, мені тоді здавалося, що наші відносини дуже глибокі. Але далі цих скарг нікуди не просувалося. І відстеживши цей сценарій, після чергової його скарги, я просто сказала: «Ну нічого, ти вже великий хлопчик, сам впораєшся і вирішиш свої проблеми».

Пам’ятаю, що в цей момент у мене всередині з’явилося таке приголомшливе почуття, що я зробила щось дуже правильне. А він вибачився і сказав, що звичайно, сам зможе впоратися, і подякував, що я нагадала йому про це. Тому якщо Ваш чоловік в пригніченому стані, не треба питатися що сталося, не потрібно виводити його на розмову, не треба його жаліти. Жалість принижує чоловіка.

Дайте йому час і залиште його в спокої. Він сам все вирішить. І чим більше спокійні Ви будете, тим швидше він все вирішить і буде більш впевненою у собі людиною. Ну а якщо Ваш чоловік розповідає про свої труднощі, то Ваша підтримка може полягати в питаннях (ні в якому разі не в порадах). Задавайте навідні запитання, причому ставити їх потрібно з позиції цікавою дівчинки, а не професійного коуча. Дуже важливо щоб Ви показали в цей момент свою нейтральну позицію, у ваших питаннях має бути звернення до його волі, силі, інтелекту.

наприклад:

  • А взагалі якось можна вирішити цю проблему?
  • А як ти думаєш, є якісь варіанти виходу з цієї ситуації?
  • А що взагалі можна зробити в цьому випадку?

Задавайте спокійно питання і залишайте всі рішення на чоловіка. Поступаючи так, Ви покажете йому, що Ви підтримуєте його, що Ви разом і що Ви вірите в те, що він може знайти рішення. Чоловікам дуже потрібні життєві труднощі, уроки, проблеми – це ключ до його становлення, як особистості і як чоловіка.

4. Давати поради і рекомендації

ЗАБУДЬТЕ ПРО ЦЕ. Навіть якщо чоловік запитує, як йому вчинити, то потрібно просто сказати, що йому видніше. Дати пораду – це означає взяти на себе частину відповідальності. Давайте залишимо це чоловікам, їм це потрібніше.

5. Одухотворяти його

Знаю, багато жінок намагаються вчити жити за книгами, промовляти голосно лекції, включати відео. Зазвичай це викликає тільки відторгнення і неприйняття. Подібних речей робити не варто. Набагато ефективніше стати щасливою і радісною, навчитися спілкуватися з людьми, бути «позитивчиком», тоді оточуючі самі почнуть запитувати, що ти таке робиш, що б так виглядати.

АЛЕ, якщо чоловік Вас просить розповісти йому про духовність, або про якісь знання, не потрібно приймати на себе роль Гуру і віщати. Після цього він, звичайно, буде поважати Вас як вчителя, але зовсім забуде про те, що Ви жінка. Тому робимо миле обличчя і говоримо: «Милий, я не зможу тобі пояснити, тому що я сама тільки трохи розумію. Я ось цю лекцію прослухала. Ти послухай сам, якщо тобі цікаво ».

Таким чином, Ви не займатиме позицію зверху і тиснути на чоловіка своїм інтелектом. У цьому мудрість жінки. Мені одна мудра жінка написала, що вона стала займатися собою, перестала «пресувати» чоловіка, стала більш радісною і взагалі забула про те, щоб пропагувати чоловікові щось. Жила собі і раділа. І через якийсь час знайшла у чоловіка в тумбочці цілу стопку духовних книг дуже високого рівня. Він їх сам купив і читав після того, як вона перестала на нього тиснути.

Варіантів підтримки коханої людини дуже багато, можна молитися за нього, займатися творчістю для нього, робити обереги, робити родові практики для його Роду. Найголовніше робити це зі стану внутрішнього спокою і достатку, з правильним настроєм.

Правильний умонастрій: «Він сам, звичайно, зможе впоратися. А я буду дуже рада послужити йому в цьому і виконати свою жіночу дхарму (призначення) ».

Руйнівній умонастрій рятувальника: «Він без мене не впорається, не вибереться, тільки я можу йому допомогти». З таким умонастроєм, як тільки Ви витягнете його з однієї «ями», він відразу впаде в іншу.

Юлія Судакова

Поділитися в соц.мережах👇