10 ознак розумних людей

You are currently viewing 10 ознак розумних людей

 59,728 Всього,  2 Сьогодні

Ознаки, за якими ви зможете визначити, що перед вами розумна людина, а не персона з набором комплексів, включаючи завищену до небес зарозумілість

Чи вважаєте ви себе розумнішими за інших? Будьте щирі, хто не хоче бути розумніший за всіх? Звичайно, ми також хочемо бути розумнішими, тому ми намагаємося з’ясувати, хто ж справжній розумний хлопець, у якого ми могли б повчитися. У нас є відповідь на рахунок того, як визначити, що хтось розумніший, а хто ні.

Ось 10 ознак розумних людей:

  1. Вони не говорять так багато, як роблять. З тієї простої причини, що вони знають, що тільки слухаючи інших, вони стають розумнішими.
  2. Вони знають безліч інших речей, ніж просто ті, на яких спеціалізуються. Їх обдарованість полягає в тому, що вони постійно цікавляться чим інші займаються.
  3. Вони зі спритністю поєднують роботу, дім і свої особисті інтереси. І при цьому ніколи не втомлюються тримаючи цей баланс. Коли вони поєднують, у них якось виходить справлятися на всі 100% з тим, чим вони зайняті, одночасно і відразу по всіх фронтах.
  4. Вони підживлюють себе актуальною інформацією. Вони, не завжди, але частіше переглядають стрічки соціальних мереж і популярних сайтів, щоб повз них не пройшла актуальна інформація, вони вловлюють світові тренди і настрої суспільства.
  5. Навіть, коли все в їх житті йде шкереберть – вони будуть посміхатися. Розумні люди ніколи не будуть приголомшені чимось, тому що їх розумні мізки дарують їм варіанти розвитку подій швидше, ніж що-небудь погане може статися.
  6. Вони знають, що зазвичай вони найрозумніші люди в кімнаті, але вони не витрачають свій час доводити це. Замість цього, вони зроблять все, якщо бачать, що можуть зробити кого-небудь ще в кімнаті таким же розумним, як і вони.
  7. Якщо вони керівники, вони зроблять все можливе, щоб люди, які з ними працюють, ставали розумнішими , більш товариськими і популярнішими, ніж вони в своєму колективі. Вони не є загрозою, так як знають, що наявність розуму – це синергетика . З цієї ж причини вони намагаються переконатися в тому, що їх співробітники розумніші, ніж вони.
  8. Вони мають приховані навички, які ніколи не показують до тих пір, поки їм це не буде потрібно. Вони не потребують того, щоб показувати всі свої можливості, щоб довести, що вони краще за інших.
  9. Вони можуть мати або не мати хорошої освіти. Коли вони поруч з вами, ви ніколи не дізнаєтеся, яка в них освіта доти, поки не відкриєте їх резюме.
  10. Вони ніколи, і ні за яких обставин не зроблять вас дурнем, навіть якщо їм це буде просто зробити.  Вони навчилися на гіркому досвіді, коли роблячи когось дурнем – вони самі виглядають безглуздо.

Тепер ви знаєте ознаки розумної людини. Якщо ви хочете бути однією з них, прийміть думку від неголеного буддиста в поношених джинсах, Стіва Джобса: “Все, що ми бачимо навколо, створено людьми не розумніших за нас самих. Ми здатні змінювати речі, впливати на них і створювати нове. “

Переклад статті
10 Signs Someone Is Smarter Than You

Поділитися в соц.мережах👇