10 порад ченця Шаоліня, які допоможуть вам зберегти молодість

You are currently viewing 10 порад ченця Шаоліня, які допоможуть вам зберегти молодість

 12,270 Всього,  2 Сьогодні

Автор цих правил був не тільки майстром бойових мистецтв, а й дуже мудрою людиною …

Ми часто говоримо, що здоров’я є нашим найбільшим багатством. Але скільки людей не тільки говорять про здоров’я, але і щось роблять для того, щоб його зміцнити? Якщо ми дійсно хочемо щось зробити, потрібно починати діяти вже сьогодні. І щоб триматися шляху, що веде до здоров’я, пропоную уривок з одного з шаоліньских текстів.

Він був написаний монахом Шаоліня, колишнім не тільки майстром бойових мистецтв, а й дуже мудрою людиною. У цьому уривку він дає поради, як зберегти здоров’я і молодість на довгий час.

  1. Не думайте занадто багато. Зайві думки забирають ваші сили і енергію. Вони здатні зістарити вас завчасно.
  2. Не кажіть занадто багато. Більшість людей або говорять, або роблять. Робити – краще.
  3. Коли ви працюєте, попрацюйте 40 хвилин, а після зробіть перерву на 10 хвилин. Коли ви постійно дивитеся на щось, це може нашкодити вашим очам і порушити внутрішній спокій.
  4. Коли ви щасливі, потрібно контролювати це щастя. Якщо ви втратите контроль, то нашкодите енергії ваших легенів.
  5. Не хвилюйтеся занадто сильно і намагайтеся менше злитися, тому що це завдає шкоди вашій печінки і кишечнику.
  6. Ніколи не переїдайте, тому що це шкодить вашій селезінці. Якщо після трапези ви відчуєте голод, з’їжте зовсім небагато, щоб його заглушити.
  7. Коли ви щось робите, робіть це вдумливо. Ніколи не поспішайте. Згадайте прислів’я «Поспішай повільно, і доберешся до місця швидше».
  8. Якщо ви тренуєте лише тіло, і ніколи не займаєтеся гімнастикою розуму, ви втрачаєте внутрішній баланс, і стаєте нетерплячим. 
  9. Якщо не навантажувати тіло і займаєтеся лише медитаціями і гімнастикою, то незабаром ви витратите всю вашу енергію ян, і це неодмінно призведе до хвороб.
  10. Шаолінське кунг-фу призначене для того, щоб збалансувати інь і ян. Неважливо, як багато ви ними займаєтеся – важливо відчувати, що саме потрібно вашому тілу.

Переклад статті Ten Tips From A Shaolin Monk On How To Stay Young 

Поділитися в соц.мережах👇