10 важливих уроків про кар’єру: більшість людей засвоюють їх занадто пізно

You are currently viewing 10 важливих уроків про кар’єру: більшість людей засвоюють їх занадто пізно

 5,082 Всього,  4 Сьогодні

Якщо у нас всіх і є щось спільне, так це те, що ми всі на своєму шляху робимо помилки. Залишається сподіватися, що ви робите з них відповідні уроки. У той же час, якщо ви досить розумні, то зможете деякі речі засвоїти на помилках інших людей. Не обов’язково кожен раз особисто наступати на граблі.

Ось 10 важливих уроків, пов’язаних з кар’єрою, які зовсім не обов’язково засвоювати, тільки пройшовши через суворі випробування:

1. Життя коротке, і воно дане нам, щоб ми його прожили.

Життя занадто коротке для того, щоб витрачати його на щось інше, крім щастя. Ви ненавидите свою роботу? Ваш начальник принижує вас? У вас немає ніяких перспектив в цій компанії? Прямо сьогодні зробіть щось, щоб це виправити. Ви ж не хочете одного разу прокинутися і усвідомити, що шкодуєте про те, що не змінили своє життя, коли могли.

2. Успіх починається всередині.

Багато успішних людей, захоплені своєю справою звертають увагу на кожну дрібницю в своїй роботі, але абсолютно ігнорують своє здоров’я. Зайнятість і продуктивність – це чудово. Однак, щоб продовжувати йти в потрібному темпі, ви повинні бути здоровими. Переконайтеся в тому, що досить дбаєте про себе.

3. Ваша соціальне життя повинне протікати в режимі оффлайн.

Ви годинами сидите в соцмережах? Витрачаєте дуже багато часу на листування і електронну пошту? Якщо так, то ви втрачаєте набагато більше, ніж купуєте. Зв’язок зі світом навколо передбачає, що потрібно проводити час з людьми в реальному житті. Вам потрібно розмовляти, спілкуватися і вибудовувати реальні відносини.

4. Навколишній світ – найважливіший університет у вашому житті.

Пообіцяйте собі ніколи не переставати вчитися. У кожної людини можна чогось навчитися. Прикладайте зусилля для того, щоб кожен день здобувати нові знання. В іншому випадку ви залишитеся далеко позаду.

5. Хороші речі приходять до тих, хто розширює свою зону знань.

Якщо ви чіпляєтеся тільки за те, що вже знаєте, ви ніколи не дізнаєтеся нічого нового. Найуспішніші люди є особистостями гнучкими, вони знають, коли і як змінювати свою стратегію.

Переконайтеся, що ви готові до того, щоб з кожної можливості вичавлювати максимум.

6. Разом – завжди краще.

Ідея про те, що ви можете досягти успіху самотужки – це міф. Кожна грандіозна ідея реалізується за умови роботи цілої команди.

7. Успіх – це процес поетапний.

Успіх за одну ніч приходить вкрай рідко. У більшості людей йдуть роки і навіть десятиліття на те, щоб вибудувати кар’єру мрії.

Пам’ятайте про те, що навіть найменші перемоги можуть радикально змінити ваше життя на краще. Згодом ви побачите, що почали досягати все більших і більших цілей.

8. Те, що вас турбує, допомагає вдосконалюватися.

Занепокоєння може бути корисно в тому випадку, якщо воно спонукає вас діяти і вирішувати проблему. Якщо ж ви зайняті роздумами на тему «що було б, якщо …» або у вашій голові розгортаються найгірші сценарії розвитку подій, то занепокоєння – вже проблема.

Замість того, щоб виснажувати себе переживаннями, працюйте над вирішенням проблем.

9. Не дозволяйте дурницям позбавляти вас щастя.

Дуже багато з нас дозволяють простим дрібницям позбавляти нас щастя. Справа в тому, що ми завжди можемо зробити свій вибір. Зрештою, життя – це вибір. Щастя – це вибір. Якою б не була ваша ситуація, не дозволяйте позбавляти вас щасливих моментів.

10. Невдача – це не смертельно.

Подобається вам це чи ні, але невдачі – це природна складова процесу досягнення успіху. Невдача – це не кінець. Це завжди тільки можливість зробити щось краще в наступний раз. Ті, кому вистачає хоробрості спробувати знову, в результаті перемагають.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇