Щаслива дружина – щасливий шлюб? Вчені вважають, що це саме так

You are currently viewing Щаслива дружина – щасливий шлюб? Вчені вважають, що це саме так

 25,400 Всього,  4 Сьогодні

Сімейне щастя безпосередньо залежить від того, чи щаслива жінка в своєму шлюбі.

Стара приказка «Щаслива дружина – щасливий шлюб» справедлива і науково доведена. Так, дослідження, проведене вченими Ратгерського університету, показало, що сімейне щастя безпосередньо залежить від того, чи щаслива дружина в своєму шлюбі. І якщо вона в ньому нещаслива, то нещасливий і її чоловік, а відносини можна вважати невдалими. Але якщо чоловік нещасливий, то відносини від цього страждають в меншій мірі.

ФОТО: EXPERTBEACON.COM

В ході дослідження, що проводилося за участю 394 пар, було виявлено, що жіноче щастя грає величезну роль в успішності шлюбу, а чоловіки в цілому схильні бути більш щасливими у стосунках, ніж жінки. У тому, що стосується загальної задоволеності життям, щастя чоловіка безпосередньо залежить від того, наскільки задоволена їх шлюбом жінка.

Справедливість твердження «щаслива дружина – щасливий шлюб» обумовлена ​​тим, що у щасливої ​​дружини бажання догоджати чоловікові завжди сильніше.

Автор дослідження Дебора Карр пояснює: «Якщо дружина задоволена своїм шлюбом, вона буде намагатися подарувати чоловікові тільки позитивний досвід спільного життя. Ймовірно, вона буде більше до нього прислухатися, надавати йому велику моральну підтримку і, можливо, частіше пропонувати допомогу в щоденних справах ». А все це разом узяте сприяє побудові міцних відносин.

Карр зазначає, що якщо жінка нещасна, то вона скаже вам про це, причому в гострій «конфліктній» формі. Чоловік же буде «сидіти і тихо закипати», дозволяючи емоціям накопичуватися, в той час як його дружина часом взагалі нічого не підозрює. Найчастіше це спостерігалося серед літніх пар – представників поколінь, в яких говорити про свої почуття було як мінімум не прийнято.

Отже, все зводиться до комунікації. Шлюб може бути по-справжньому успішним тільки в тому випадку, якщо сторони можуть вільно висловлювати свої почуття, навіть якщо це завдасть болю партнеру. Сумно думати, що неправильне сприйняття шлюбу одним з подружжя може завдати на нього такий сильний вплив. Але в цьому часто полягає головна проблема, подружні пари просто зобов’язані бути відкритими і не соромитися своїх почуттів.

Звичайно, в цьому житті ніхто не може дати вам ніяких гарантій, і часом шлюб просто приречений. Але якщо ви введете в рівняння відкрите спілкування, то у вас з’явиться надія на тривале сімейне життя. І нехай розлучення стане проблемою когось іншого.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇