5 речей, про які чоловіки не говорять, але хочуть, щоб жінки їх знали

You are currently viewing 5 речей, про які чоловіки не говорять, але хочуть, щоб жінки їх знали

Loading

Є безліч речей, про які ваш чоловік хотів би, що б ви знали про нього, але просто не говорить про це. Він навмисно не ділиться з вами цими речами або ви двоє просто дуже давно не говорили по душах?

1. Він любить вас.

Ви – центр його всесвіту, навіть якщо вам так не здається. Йому не завжди просто висловлювати свої почуття або говорити про них, хоча він показує свою любов іншими способами. І хоча ви віддаєте перевагу обійми і словам прихильності, він показує почуття до вас, купуючи ваші улюблені ласощі або стриже газон.

2. Йому боляче, коли ви публічно критикуєте його.

Коли ви жартуєте про те, що він не може нічого знайти, що він не слухає те, що ви йому говорите, або що він відлюдник, йому зовсім не смішно. Коли ви критикуєте його на людях, йому стає соромно. Згодом ці зауваження починають підривати його віру в вас як в люблячого партнера.

3. Він хоче бути для вас номером один.

Хоча йому і подобається ваша відданість дітям, іноді він відчуває себе покинутим. Часом йому хочеться відчути себе більш важливим, ніж дитина. Наприклад, коли він намагається з вами поговорити, а діти весь час втручаються в розмову. Чоловікові потрібно відчути себе на першому місці.

Він – ваш повноцінний партнер у вихованні дітей, але при цьому не хоче боротися за увагу «супермами». Йому потрібно, щоб ви самі ним цікавилися, проводили з ним час і періодично виходили разом з ним в люди. Здатність показати дітям, що на першому місці стоїть ваш шлюб.

4. Його почуття власної гідності безпосередньо залежить від його здатності вас забезпечувати.

Якщо ваш чоловік зараз безробітний і це викликає безумовну напругу в стосунках, в цьому немає нічого дивного. Для нього важливо, щоб ви розуміли, як йому складно прийняти той факт, що він не може вас забезпечити. Якщо ви переживаєте про своє фінансове становище, від цього йому стає тільки гірше, тому що він вас підвів.

Для чоловіка немає нічого приємнішого, ніж здатність забезпечити свою сім’ю. Вам потрібно усвідомити, що гроші – це дуже важлива проблема для кожного з вас. Будь-яке обговорення даної теми пройде більш гладко, якщо ви спробуєте бути більш розуміючим і зосередитеся на підрахунку цифр, а не на боротьбі зі своїми страхами.

5. Він жадає вашого визнання.

Він хоче знати, що ви цінуєте його за все, що він для вас робить, і що ви цінуєте його таким, яким він є. А якщо ви скаржитеся на речі, які він робить неправильно, йому складно зрозуміти, цінуєте ви його чи ні. Після кожного вашого зауваження спробуйте відразу придумати п’ять позитивних речей, якими ви згладите негативний ефект своєї критики на його адресу.

Так, часом ми можемо бути дуже зайняті своїми щоденними справами і забувати про необхідність вираження вдячності, знаходячи при цьому хвилинку, щоб поскаржитися на чоловіка. Постарайтеся щодня перед сном виділяти по кілька хвилин на те, щоб сказати чоловікові, що вам в ньому подобається і чому.

***

Ці п’ять речей навряд чи стануть для когось сюрпризом, але ви здивуєтеся, який позитивний і миттєвий ефект вони впливають на шлюб.

Беручи спосіб вираження вашого чоловіка любові до вас, не вдавайтеся до критики, Ви можете це зробити своїм номером один, стежте за своїми фінансовими страхами і за тим, як висловлюєте йому свою вдячність. Таким чином, ви покажете коханому, що готові працювати над тим, щоб зробити ваші відносини ще краще.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇