Навички зрілої жінки, які буквально стирають її вік

  • Запис опубліковано:15.07.2021
  • Категорія запису:Психологія
You are currently viewing Навички зрілої жінки, які буквально стирають її вік

 12,682 Всього,  2 Сьогодні

Ваше ставлення до життя безпосередньо впливає на те, як ви виглядаєте і відчуваєте себе, а також на те, як вас сприймають інші …

Молодість сама по собі приваблива, вона притягує. Але навіть у молодому віці жінка може лише притягувати погляди, а не справжні симпатії оточуючих. Коли ви дійсно магнетично привабливі, люди хочуть бути ближче до вас.

У своєму середньому віці жінка отримує людину, яку вона заслужила. Всі її емоції, які вона найчастіше переживала в більш ранні роки, тепер відображені на обличчі у вигляді зморшок. Їх можна спробувати подолати за допомогою кремів та пластичної хірургії, але те, що у нас всередині, розгладити не вийде. І з плином часу ніякі зовнішні процедури не допоможуть вам виглядати по-справжньому молодою і красивою.

Ваше життя впливає на те, як ви виглядаєте і відчуваєте себе, і на те, як інші бачать вас. Є жінки, які вирішують, що вони «старі» в 40, 50 або 60 років, і є ті, які в будь-якому віці дуже зацікавлені в тому, щоб прожити своє життя на повну і не думати про свій вік.

Так в чому ж секрет того, щоб бути привабливою зрілою жінкою, якою захоплюються?

  1. Вони бережуть себе. Ми живемо в суспільстві, орієнтованому на успіх. Амбітні люди нерідко працюють по 12 годин на день щодня. Зірки, особливо спортивні зірки, виходять за межі розумного, щоб бути «найкращими». Люди зношуються і витрачають дорогоцінні роки, намагаючись стати кращими, розумнішими, багатшими. Спортсмени вважаються «старими» в 35 років, а моделі навіть раніше. Ми всі зношуємося швидше, намагаючись відповідати вимогам сучасного життя. Але ви можете досягти свого особистого блага, “не збиваючи» себе. З віком дуже важливо знайти баланс між тим, що ви хочете зробити, і тим, що ви можете зробити.
  2. Вони стежать за своєю мовою. Мова не про те, коли ви використовуєте ненормативну лексику, якщо раптово дала про себе знати ваша стара травма або хронічна хвороба. Мова про те, що ви говорите самій собі про себе. Наша культура сповнена стереотипів про те, що старіння для жінки – це погано, вона одержима культом молодості і ігнорує жінок певного віку. Але перевага зрілої жінки в тому, що вона куди більш широко дивиться на життя. Поважайте ваш життєвий досвід і мудрість, яку ви придбали. Це ваші прекрасні дари, тому не варто говорити про свій зрілий вік в негативному ключі.
  3. Вони абсолютно люблять своє тіло. Коли ви досягаєте певного віку, ви частенько лаєте ту частину вашого тіла, яка «зрадила» вас, почавши провисати, морщитися або негарно виглядати. Більшу частину життя ви сприймали своє тіло як належне. Тому коли з роками талія стає ширше, а ноги вже не такі стрункі, ви сприймаєте це мало не як образу. Однак наука говорить нам, що зосередження на цих вікових особливостях вашого тіла насправді може погіршити ситуацію. Коли ви співчутливі до свого фізичного старіння і робите все можливе, щоб тримати своє тіло в тонусі, ці фізичні зміни йдуть на другий план. Чим більше ви зосереджуєтесь на тому, що вас цікавить і що може зробити ваше тіло зараз, тим більше ви будете отримувати задоволення, тим більше ви будете насолоджуватися і тим привабливіше ви будете виглядати при всій цій життєвій силі. Все, що ви можете зробити, щоб тренувати свою основну силу і поліпшити свій баланс, безумовно, варто зробити: йога, пілатес, ходьба. Ваше тіло заслуговує вашої повної уваги, тим більше в зрілому віці.
  4. Вони залишаються цікавими і культивують «мислення зростання». Звичайно, ви знаєте багато, але це всього лише крапля в морі того, чому можна навчитися. З віком наш мозок стає все менш пристосованим для придбання нових знань – наприклад, іноземної мови (хоча це можливо!). Але наш мозок неймовірно добре налаштований для встановлення зв’язків. Привабливі жінки щиро цікавляться життям. Вони розвивають мислення зростання і постійно розширюють свої горизонти. Тому завжди зберігайте цікавість до життя, яке є у дітей, і при виникненні чогось нового впевнено скажіть собі: «Я можу …» За матеріалами: Анна Багдасарова
Поділитися в соц.мережах👇