7 речей, які люблячі себе жінки ніколи не роблять

You are currently viewing 7 речей, які люблячі себе жінки ніколи не роблять

 28,960 Всього,  4 Сьогодні

«Ти така впевнена. Є в тобі щось магічне, коли ти з’являєшся в компанії », – сказала мені подруга на званій вечері. Я була здивована, тому що, коли я туди їхала, то дуже переживала і відчувала себе знову 15-річною. Коли я зайшла, здавалося, все обличчя було розмито, тому що я ненавиджу запізнюватися, коли всі на тебе витріщаються. Тому я здивувалася, коли подруга сказала мені це, немов я хороша актриса, або це все тому, що я люблю себе, і це видно, незважаючи на хвилювання. Дійсно, саме так і було.

Мені знадобилися роки, щоб навчитися бути впевненою і любити себе. Це не означає, що у тебе завжди все добре. Це не означає, що ти ніколи не сумніваєшся в собі. Просто ти знаєш собі ціну і не погодишся на те, чого не варта. По-справжньому любити себе – це приймати всю себе, навіть у складні моменти, з гідністю і захопленням.


Раніше мене б точно не назвали впевненою в собі. Моя нелюбов до себе була видна у всьому. Але я стала краще і тепер отримую такі компліменти.

Пам’ятаю, як раніше спостерігала за жінками, які випромінювали елегантність і врівноваженість, і ніколи не бачила у них певних дій. І тепер помітила, що я теж ніколи цього не роблю, тому що впевнена в собі і люблю себе. Ось про що я:

1. Любляча себе жінка ніколи не буде говорити негативно.

Про себе або про інших. Я вірю в силу слів, які ти говориш і якими думаєш. Тому намагаюся завжди говорити позитивно або взагалі не говорити. Наприклад, якщо я набрала кілька кілограмів, то жартую про це, а не принижую себе. Я не хочу ні про кого пліткувати або ображати когось. Це неприродно для мене і мені не подобається, коли так роблять інші.

2. Любляча жінка не прикидається, що у неї все ідеально.

Потрібно бути справжньою. Просто тому що ти не говориш негативно і не скаржишся, не означає, що у тебе немає проблем і розчарувань. Я можу поділитися своїми труднощами. Але не буду вдаватися в подробиці, тому що жінка, яка цінує себе, ще цінує свою приватність. Вона зберігає свої відносини священними. Я просто можу поділитися своїм минулим болем, але не дозволю йому визначити мою сутність.

3. Порівняння.

Порівняння – це злодій радості. В епоху соцмереж цей злодій виходить на новий рівень, особливо для жінок. Стандарти краси, успіху і як ми повинні жити стали якимись нереалістичними і недосяжними. Ми всі стаємо їх жертвою. Мені довелося навчитися бути розсудливою в тому, що я дозволяю собі бачити і відчувати. І чим більше я фокусувалася на те, щоб зробити себе краще, тим менше мене хвилювало, що роблять інші. Коли ти по-справжньому любиш себе, ти дивишся тільки на своє життя і свою мету, не порівнюючи їх з іншими.

4. Любляча себе жінка не йде за натовпом.

Найвпливовіші жінки самі прокладають свій шлях. Вони можуть розуміти всіх на глибокому рівні, але ось їх не кожен може зрозуміти, тому що вони все роблять по-іншому. Я кинула офісну роботу, щоб реалізувати свою пристрасть і стала письменницею, духовною наставницею і створила свій бренд по саморозвитку. Якщо я на якомусь заході, який виснажує мене енергетично, я йду, не вибачаючись. Якщо хтось погано до мене звертається, я говорю про це або просто обриваю контакти. Я завжди йду під власний ритм, і це відбивається на впевненості.

5. Любляча себе жінка не залишається там, де її не цінують.

Ви можете собі уявити жінку, яка знає свою силу і залишається в стосунках, де її принижують? Де не цінують те, що вона робить? Це може бути любов, дружба, робота. Ні, тому що любляча себе жінка ніколи не робить те, що не відповідає її цінностям. Вона ніколи не залишається там, де зраджують, знецінюють, де несправедливість і насильство, в тому числі емоційність.

6. Любляча себе жінка завжди дбає про себе.

Раніше я відтягувала момент походу на манікюр або покупку бажаної сукні. Я їла кожен день фастфуд і не тренувалася. Я не медитувала, ні в що не вірила, особливо в себе. Я почала вести здоровий спосіб життя, дозволяючи іноді собі розслабитися без почуття провини. Я знайшла той вид тренувань, який мені подобається: йога, танці, кікбоксинг. Я приймаю ванну з піною, доглядаю за шкірою вранці і ввечері, і у мене завжди хороший манікюр.
Я балую себе новими сукнями і масажем. Будучи інтровертом, я виділяю багато часу для себе, для перезарядки, я обмежую себе від зайвих людей, щоб захистити свою енергію. І чим більше я дбаю про своє тіло і розум, тим більше люблю і ціную себе.

7. Любляча себе жінка не приглушує своє світло.

В цьому я була раніше винна. Я вважала себе «занадто» у всьому, думала, що я зачеплю когось своїм «світлом», тому опускалася до їх рівня. Але в міру зростання любові до себе я почала дозволяти своєму світлу сяяти.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇