5 законів везіння

  • Запис опубліковано:09.07.2021
  • Категорія запису:Для душі
You are currently viewing 5 законів везіння

Loading

1. Посміхайтеся завжди

Більшість з нас міркує так: «Спочатку нехай мені пощастить, а потім я буду радіти». Це неправильно, притягувати удачу потрібно самим. І почати можна з найпростішого – посмішки. Спробуйте протягом місяця вранці посміхатися перед дзеркалом. Це і настрій підніме і на тонусі м’язів обличчя позитивно позначиться. А життєрадісна і красива жінка завжди притягує удачу.

2. Відволікайтеся від проблем

Якщо весь час думати про поточні справи і завдання, можна припустити щасливий випадок. А він, як відомо, приходить несподівано. Тому, гуляючи по місту або поспішаючи на роботу, відволікайтеся від важких дум і дивіться на світ широко розкритими очима.

3. Запасайтеся бажаннями

Чим більше бажань, цілей, запитів у вас буде, тим більша ймовірність втілення їх в життя.

4. Дотримуйтеся тільки своєї мети

Не варто витрачати свої сили на те, що насправді вам не потрібно і чого ви не хочете. Навіть якщо (коли) ви цього досягнете, це все одно не принесе повноцінної радості. Мрію треба любити, і тоді для її здійснення все складеться.

5. Виберіть оточення

Обчисліть везунчиків серед своїх знайомих і частіше спілкуйтеся з ними. Енергія, яку випромінюють ці люди, поширитися і на вас. А ось невдах і скигліїв краще уникати, інакше ви можете застрягти в болоті їх вічних проблем і невдач.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇