7 якостей, щоб сподобатися чоловікові

  • Запис опубліковано:09.07.2021
  • Категорія запису:Психологія
You are currently viewing 7 якостей, щоб сподобатися чоловікові

 9,622 Всього,  2 Сьогодні

Психологи провели чимало досліджень, намагаючись з’ясувати, які риси характеру та особливості поведінки роблять жінку чарівною в очах сильної статі.

Як же сподобатися чоловікові?

Звичайно чоловікам подобаються різні жінки. Комусь подобаються веселі базіки, кому-то скромниці, комусь стервозні дами. Але є риси, які допомагають привернути увагу вподобаного чоловіка.

Відкритість до спілкування

Звичайно, зустрічаються любителі «сніжних королев», які не можуть встояти перед неприступними красунями, але більшість чоловіків віддає перевагу жінкам, випромінюючих дружелюбність, відкритість і готовність до спілкування. Це проявляється в дрібницях: посмішка при знайомстві, прямий погляд, розслаблена поза, вміння поговорити «ні про що» – обговорити погоду, затори або один з останніх фільмів. Екстраверти, як правило, здаються людям більш привабливими.

Почуття гумору

Нерідко чоловік, знайомлячись з привабливою жінкою, намагається «розпушити хвіст» і зробити дуже хороше враження, жартами і виглядаючи дотепним. І якщо співрозмовниця здатна щиро посміятися над його жартами, значить у неї є почуття гумору. Не обов’язково самій розповідати анекдоти. Досить бути щедрою на посмішки і дзвінкий сміх.

Манера говорити

Тут важливий темп: занадто повільна або занадто швидка мова навряд чи сподобається вашому візаві. У першому випадку співрозмовниця здасться нудною і нецікавою, у другому – нервовою і істеричною. Надто низькі, чоловічі, як би прокурені або застуджені голоси, а також занадто різкий тон, викликають відторгнення. І навпаки, високі голоси здаються привабливими.

В одному дослідженні чоловікам давали послухати записи жіночих голосів і потім просили описати, як виглядають ці дами. Дівчата з високими, «живими» голосами здавалися респондентам більш красивими, молодими і сексуально привабливими.

Впевненість в собі

Цю якість чоловіки вміють зчитувати в перші хвилини знайомства. Тому важливо навчитися транслювати впевненість в собі за допомогою мови тіла. Не потрібно метушитися, робити масу дрібних рухів або нервово крутити прядку волосся. Погляд і опущені очі теж видають невпевненість в собі, тому дивіться прямо і відкрито.

Красиві подруги

Цей момент може здатися дивним і нелогічним, але в компанії симпатичних подруг жінка здається більш привабливою. Вчені пояснюють це так: коли чоловік бачить групу жінок, він сканує їхні обличчя і підсвідомо визначає щось подібне до середнього арифметичного привабливості всієї групи. У підсумку серед подруг-красунь навіть самі сірі мишки здаються більш цікавими. Тому, збираючись «в люди», візьміть з собою красивих заміжніх подруг.

«З тобою легко!»

Легкість має на увазі позитивний погляд на речі, вміння закривати очі на дрібні незручності і готовність до експериментів. Наприклад, компанія друзів приїжджає на заміську базу відпочинку. Умови там виявилися не такими хорошими, як було заявлено. В результаті одна жінка починає бурчати, а інша з посмішкою заявляє: «Ну що, згадаємо студентські часи?» З жартами облаштовує затишок в будиночку, відправляє чоловіків смажити шашлики.

Зацікавленість

Нам подобаються люди, яким цікаві ми самі, – це всім відоме правило. Розпитуючи людину про її життя, роботу, хобі, ми демонструємо зацікавленість і залученість. Але щоб справити сприятливе враження, потрібно вміти обходити болючі теми. Якщо ви знаєте, що чоловік нещодавно втратив роботу, не варто розпитувати його про кар’єрні перспективи. Тут важливі такт і делікатність, інакше є ризик викликати негативні емоції.

По матеріалу

Поділитися в соц.мережах👇